IP Kamera Sistemleri

IP Kamera Sistemi

Büyük projelerin vazgeçilmez gözetim sistemi olan IP Kamera Sistemi Kalyon Güvenlik olarak profesyonel hizmet anlayışımız ve sektörün en kaliteli ürünleri ile en doğru çözüme ulaşın. Yaptığımız diğer projeler gösteriyor ki IP Kamera Sistemi projelendirme başından itibaren profesyonel bir ekip tarafından yönetilmelidir. Geçiş referans ağımız ile Kalyon Güvenlik olarak IP Kamera Sistemi çözümlerini uzman kadromuz ve geçiş ürün gamımız ile sizlere sunmaktayız.

IP Kamera Sistemi
IP Kamera Sistemleri
HDCVI Kamera Sistemleri

HDCVI Kamera Sistemi

HDCVI High Definition Composite Video Interface yani Yüksek Tanımlı Kompozit Video Arabirimi bizim çözüm ortağımız olan Dahua markasının patentli ürünüdür. Bu teknoloji sayesinde mevcut analog alt yapınızı değiştirmeden yüksek çözünürlüklü bir sisteme geçiş yapabilmenizi sağlamaktayız.

HDCVI Kamera Sistemi
AHD Kamera Sistemleri

AHD Kamera Sistemi

AHD yani Analog HD kamera sistemi. Bu teknoloji sayesinde mevcut analog alt yapınızı değiştirmeden ekonomik ve ideal çözüme ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Sistem ekonomik olması ve 720p HD çözünürlüğü desteklemesi nedeni ile esnaflar için en ideal çözüm olarak sunulmaktadır.

AHD Kamera Sistemi
AHD Kamera Sistemleri
Mobil (Araç) Kamera Sistemleri

Mobil (Araç) Kamera Sistemi

Aracınızın ve içindekilerin güvenliği ve kaza anlarında görüntülü belge için en doğru çözüm mobil araç kamera sistemidir. Kalyon Güvenlik olarak Mobil kamera çözümlerinde IP ve HDCVI teknolojilerini kullanarak sizlere yüksek çözünürlüklü sistemleri sunmaktayız. Özellikle toplu taşımalardaki projelerde kullandığımız ürünlerin özellikleri ile ihtiyacınız olabilecek tüm gereksinimleri karşılıyoruz.

Mobil (Araç) Kamera Sistemi
Ücretsiz Keşif İsteyin

Yada Bizi Arayın

0216 441 5138
Bizi Takip Edin:
Kalyon Güvenlik © 2010 - 2024