Akıllı Alarm Sistemleri

Akıllı Alarm Sistemi

Crow Shepherd Panel sayesinde evinizdeki alarm sistemini akıllı ve telefondan kontrol edilebilir hale getirin. Üstelik tamamen kablosuz olarak çalışır. 64 adet kablosuz dedektör desteği sayesinde villa ve benzeri büyük yapılarda herhangibir kırma ve kablolama işlemi olamadan sistemin kurulumunu yapabilirsiniz. Üstelik kablosuz dedektörlerin pil ömürleri yaklaşık 5 yıldır.

Akıllı Alarm Sistemi
Akıllı Alarm Sistemleri

Alarm Takip Merkezi

Alarm Takip Merkezimiz sayesinde acil durumlarda ambulans, itfaiye ve polisi hemen haberdar eder ve konumunuza yollar. Ayrıca sistemde oluşabilecek hataları o an tespit edip sizi haberdar eder. Aylık raporlama ile giriş çıkış saatlerini inceleyebilir, çıkış anında kurulumu unutulan alarm sistemi size haber verilerek tekrar kurmanızı sağlar.

Alarm Takip Merkezi
Alarm Haber Alma Merkezi
Yangın Alarm Sistemleri

Yangın Alarm Sistemi

Yangın maalesef hayatımızdaki en acı olaylar arasındadır. İşyerindeki bir yangın cana zarar gelmese de işyerindeki ürünleri telef ettiği için işletme sahipleri zor durumda kalırlar. Aynı şekilde evde oluşan yangınların ya da duman kaçaklarının sonucu ölümle olmaktadır. Yangın Alarm Sisteminin yaptığı ise yangın başlamadan ya da hemen başında sizi ve çevrenizi sirenler ve telefon hattı sayesinde haberdar edip ikazda bulunmasıdır. Yangının ya da dumanın farkına ne kadar erken varırsanız o kadar az hasarla kurtulursunuz.

Yangın Alarm Sistemi
Ücretsiz Keşif İsteyin

Yada Bizi Arayın

0216 441 5138
Bizi Takip Edin:
Kalyon Güvenlik © 2010 - 2024